Jdi na obsah Jdi na menu
 Po pokaženém závěru základní části, kdy Kačeři potupně prohráli s dvěma posledními týmy tabulky si od Play off asi nikdo nic nesliboval. A první zápas také podle toho dopadl. Kačeři na sedlčanský tým nestačili a prohráli 0:5.

Ve druhém zápase čekal diváky docela jiný průběh. Kačeři začali lépe, když Roman Chwastek přihrál Větrymu, který ale bekhendovou střelou brankáře nepřelstil. Nevyužili jsme ani následnou přesilovku. „ Stars“ předvedli několik střel po sobě, ale Bobr byl pozorný. Větry s Romanem měli ještě jeden brejk, který ale Franta zakončil střelou do gólmana. O chvilku později, v čase 7:07, se dostal k puku Kečup, kousek si popojel a propálil brankářovi Tatranu betony – 1:0! Následovala série vyloučení na obou stranách, hrálo se dokonce i tři na tři. Ve 12. min si Roman myslel, že sudí pískal, přestal hrát,  „tatraňák“ jel sám a vyrovnal na 1:1. Pískání slyšeli i diváci, těžko říct odkud to bylo. Každopádně gól platil. Příčovské to nabudilo k další aktivitě: střela Humhala tečovaná Mačutou jen těsně minula bránu; Pavel Spilka vypálil od modré – vedle; faul na Větryho nebyl potrestán. Třetina končí ránou Michala Vondry.

Začátek druhé třetiny zastihl větší aktivitě Kačery, kteří bojovali, napadali soupeřovu rozehrávku, ale chyběla finální fáze, jako například při presinku Ďoldy za brankou a jeho následné přihrávce. Ve 24. už sice po úniku a přihrávce Mačuty přišlo zakončení Franty Větrovskýho, ale jen do gólmana. To soupeř byl nebezpečnější : v následujících minutách skvěle vychytal Bobr hned třikrát „Tatraňáky“ v jasných gólovkách. Kačeři se pokoušeli odpovědět ve 27. min., kdy se za nahozeným pukem hnal Lukáš Kukačka. Blíže však k němu měl Pavel Spilka, který pak nastřelil tyč! Na konci třetiny byl vyloučen sedlčanský Vlk na 10 min. + do konce utkání.

Závěr této odvety se nesl ve znamení velké bojovnosti Kačerů, kteří však ani přes časté vylučování nervózních hráčů Tatranu nedokázali dovést zápas do vítězného konce a vynutit si tak nájezdy, které by rozhodly o postupujícím do semifinále.